Výroba křížovek úvodní informace

ALFASOFT – profesionální křížovky za rozumné ceny

VÝHODY KŘÍŽOVEK A LUŠTĚNÍ OBJEDNANÉHO U NÁS

Pokud hledáte komplexní služby v dodávkách křížovek, osmisměrek a dalších hádanek, rébusů a luštění do novin, časopisů a knih, jste na správné adrese. 

Všechny dodávané křížovky i další luštění kontrolují korektorky a korektoři s VŠ vzděláním v oboru jazyka. Luštění nemusíte kontrolovat, stačí pouze vložit do časopisu.

Průměrná délka slov v křížovce jsou 4 písmena a více. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou a vydáváním  křížovek. 

Preferujeme srozumitelnost křížovek, s omezením složitých, cizojazyčných a odborných termínů.

U osmisměrek si můžete zvolit vlastní slova, která chcete v osmisměrce použít. 

U křížovek možnost použití slov z jednoho oboru připravujeme.

Můžete si u nás objednat jak jednotlivé křížovky, tak celé časopisy a knihy křížovek na zakázku.

 

FORMÁTY

Křížovku i další luštění obdržíte ve dvou podobách: vyluštěné (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěné (pro tisk).  Můžete si vybrat jeden z grafických formátů:

AI (Adobe Ilustrator) – tento formát odebírá 95 % zákazníků, vše je rozděleno do vrstev, takže při potřebě změnit barevné schéma celé křížovky si můžete snadno měnit například barvy tajenek nebo legend najednou. 

EPS a PDF patří mezi další oblíbené formáty.

Křížovky vyrábíme v Corelu, proto si můžete zvolit další formáty, do kterých jde grafika z Corelu exportovat (např. BMPGIFJPGTIF).

Texty obdržíte v křivkách, pro legendy používáme písmo, které má dobrou čitelnost a je užší, aby se do popisu legend vešlo co nejvíce pismen.

TIŠTĚNÉ KŘÍŽOVKY

Potřebujete křížovky včetně vytištění? Můžete si objednat tvorbu křížovek a následného tisku ve formě sešitu nebo knihy.